DZIEJE SIĘ!POLSKA

BESKID NISKI ZAWSZE NAM BLISKI!

BESKID NISKI SERCU BLISKI!

Każdy wyjazd w Beskid Niski z bazą w Domu na Łąkach u Agnieszki i Andrzeja nas cieszy niezmiernie! To tam aktywnie wypoczywamy! To też najlepsze miejsce by spędzić ostatnie dni wakacji! No i udało się. Po deszczowo-burzowym tygodniu nadeszły wspaniałe dni pełne słońca i ciepełka, a my, właśnie w te dni, przyjechaliśmy w Beskid Niski!

Ja wymyśliłem, że przy okazji jazdy przez Beskid Niski zrobię z drona filmy najciekawszych cerkwi. Krótkie, proste ujęcia pozwalające zobaczyć piękne bryły świątyń.

Beskid Niski - KOTAŃ
Beskid Niski – KOTAŃ

Szybko licząc mamy chyba 17 cerkwi na zdjęciach i filmach! Niżej pierwszy film z lotów.

 

Poza dronningiem dzięki Mariuszowi z Podroze4x4 mieliśmy okazję sprawdzić się w jeździe samochodami 4×4. Pojechaliśmy do Gorlic i zamieniliśmy nasz samochód na świetnie przygotowaną Toyotę Landcruiser. Jest jeszcze trochę dróg w Beskidzie Niskim gdzie można jeździć w terenie bez łamania prawa i niszczenia łąk. Taka jazda to też świetny trening przed kolejna wyprawą do Afryki.

Beskid Niski - 4x4
Beskid Niski – 4×4

Co ciekawe dużo w terenie samochód prowadzili chłopcy. Wykazali się świetną techniką i wygląda na to, że będą z nich doskonali kierowcy!

Michał trenuje przejazdy przez bród
Michał trenuje przejazdy przez bród

Mamy oczywiście filmy z jazdy 4×4. Na pierwszym kieruje głównie Staś bo to były jego urodziny i jego dzień. Drugi film to głównie Michał za kierownicą. Trzeba przyznać, że jestem dumnym tatą – chłopcy kierują samochodem w całkiem trudnym terenie znakomicie!

 

Naszą bazą był ukochany Dom na Łąkach gdzie w ramach trenowania precyzyjnego pilotażu udało się ułożyć z krów zaganianych dronem napis DOM NA ŁĄKACH!

Mistrzostwo latania dronem i wyrozumiałość krów!
Mistrzostwo latania dronem i wyrozumiałość krów!

Jak tylko będziemy mieć wybrane zdjęcia to wpis uzupełnimy!

Zobacz również:

 


(c) Portal Małego Podróżnika

Share