DZIEJE SIĘ!

WORLD TRAVEL SHOW 2019

WORLD TRAVEL SHOW 2019

Zapraszamy na targi do Nadarzyna!

Te największe targi turystyczne w Polsce to kilka hal i kilka imprez które możecie razem zobaczyć: Salon Turystyki Krajowej i Zagranicznej, Salon Camper&Caravan, Warszawski Salon Jachtowy oraz Warsaw Ski & Outdoor Show. Czy warto odwiedzić te targi? TAK. Wyrosły na imprezę jakiej nie zobaczycie gdzie indziej w Polsce.

Nasz tegoroczny udział w targach będzie inny niż w zeszłym roku. Ania niestety jest z grupą w Namibii więc pozostaję na stanowisku a dokładnie na dwóch.

Pierwsze stoisko na którym będę to Travel Care. Tu będzie wszystko o bezpiecznym i zdrowym przede wszystkim podróżowaniu. Lekarze medycyny podróży i ja jako podróżnik będziemy bardzo szeroko omawiać i pomagać Wam we wszystkich kwestiach związanych ze zdrowiem w podróży.

W sobotę o godzinie 15:00 na głównej scenie w hali E będę miał prezentację właśnie o zdrowiu w podróży!

Drugie stoisko na którym będziemy mogli się spotkać to BOCIAN SAFARIS.

Przyjeżdża z Namibii Jurek Mazgaj, właściciel Bocian Safaris, firmy wypożyczającej samochody na wyprawy self-drive. Warto dodać, że to firma najbardziej znana w Polsce i bardzo dużo osób z jej usług korzystało. Będzie można porozmawiać na stoisku o takich wyjazdach.

W sobotę o godzinie 17:00 na głównej scenie w hali E będę miał prezentację właśnie o wyjazdach self-drive!

Plan hali targowej z zaznaczonymi stoiskami Travel Care i Bocian Safaris

Kliknij aby powiększyć!

Targi oferują bezpłatny parking. Powinny być też specjalne autobusy dowożące do Nadarzyna odwiedzających targi z centrum Warszawy. Targi zaczynają się w PIĄTEK 18 X i trwają do niedzieli.

Serdecznie zapraszam – Krzysztof Kobus

Strona targów z informacjami: WORLD TRAVEL SHOW 2019

Więcej o Namibii na naszym portalu: TRAVELNAMIBIA.pl


Mały Podróżnik – Planeta Kobusów

Share