DZIEJE SIĘ!RÓŻNOŚCI

Działamy z WOŚP – SZTAB WARSZAWA WŁOCHY!

WOŚP – SZTAB WARSZAWA WŁOCHY!

Kochani!

Działamy w 29 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tam gdzie naprawdę warto być… A gdzie warto? Tam gdzie się wraca by mieć poczucie, że było się w podróży… do domu!

Nasz dom jest w dzielnicy Warszawa Włochy! Stąd tego roku, tego bardzo trudnego roku, kiedy nie wyjeżdżamy to zaangażowaliśmy się w prace Sztabu 5588 WOŚP,

który działa właśnie w naszej dzielnicy!

Uwaga! Działamy też w 30 Finale!!!

Ania jest specjalistką od spraw trudnych i niemożliwych. Ja jestem BOSS od zdjęć i aukcji internetowych!

A dzieje się u nas w aukcjach naprawdę sporo. Mamy po prostu rzeczy, których nie da się normalnie pójść do sklepu i kupić za żadne pieniądze.

Są rzeczy symboliczne jak maskotka naszej dzielnicy, która zwiedziła pół świata i nawet została zaadoptowana i wylizana przez gepardy!

Mamy sejmowe artefakty od Pani Małgorzaty Kidawy-Błońskiej… Zestaw do espresso jest absolutnie niezwykły. Historią sięga do Unii Lubelskiej, jakością prosto z legendarnej wytwórni AS Ćmielów bo tam powstał,… Unikatowy??? No… Jeżeli naszego słowa za mało to jest certyfikat i oczywiście życzenia od Darczyni, życzenia i podziękowanie za WIELKIE SERCE.

Każdą rzecz na naszych aukcjach staraliśmy się obudować dodatkami ale i historiami. Na początek mamy ok 50. zestawów/przedmiotów…. ale… kiedy ruszyły aukcje dostajemy nowe propozycje. I wiecie co… Jest fantastycznie! Dlaczego? Bo wiele propozycji jest właśnie z naszej dzielnicy! A jeżeli nie z naszej dzielnicy i może nawet nie z naszego miasta to jestesmy zaszczyceni, że znają naszych wolontariuszy i oferują fantastyczne rzeczy ponieważ wiedzą Darczyńcy, że zrobimy wszystko by jak najwięcej pieniędzy wpadło do skarbonki WOŚP i by jak najwięcej dobra uczyniono!

Trudno nam w tym poście przedstawić wszystkie aukcje. Zaglądajcie więc na nasze Allegro. Zaglądajcie i licytujcie! Każda złotówka będzie najlepiej wydana jak to możliwe! Wiecie to od lat 29….

Gdzie można nas wspomóc… nas czyli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy…

AUKCJE INTERNETOWE NA ALLEGRO:

Aukcje Sztabu WOŚP Warszawa Włochy!

STRONA NASZEGO SZTABU NA FACEBOOKU!

Tu pokazujemy bardziej szczegółowo niż Allegro nam pozwala historie oferowanych na aukcje przedmiotów.

 

KOCHANI! JEŻELI NIE MACIE SWOICH BARDZO, BARDZO, BARDZO WAŻNYCH WOLONTARIUSZY LUB SWOJEGO SZTABU TO ZAPRASZAMY…. DOŁĄCZCIE SIĘ DO NAS! ZAGRAJMY RAZEM!


Anna i Krzysztof Kobusowie – Sztab WOŚP 5588 Warszawa Włochy

Share