ŚWIATWyprawy

NAMIBIA – Mały Podróżnik patronem rodzinnych wypraw do Namibii!

NAMIBIA

BOCIAN SAFARIS I MAŁY PODRÓŻNIK ZAPRASZAJĄ DO NAMIBII!
Proponujemy Wam specjalną trasę “Śladami Małego Podróżnika” po Namibii.My wymyśliliśmy program, który się sprawdził, Jurek Mazgaj (Bocian Safaris)dostosował do różnych wariantów czasowych i wymagań i… jest!

Dwa warianty podstawowe wyprawy:

  • jestem wożony
  • sam prowadzę samochód: Self-Drive (temu patronujemy)
Modyfikacje programu zależnie od ilości posiadanego czasu. Uwaga! Każdy wariant czasowy pozwala na zobaczenie najciekawszych miejsc w Namibii!

Dlaczego Namibia?!

Bo jest to kraj niezwykły. Kraj w którym trudno się nie zakochać.Ludzie o najróżniejszych zainteresowaniach i preferencjach podróżniczych wyjeżdżają stąd zadowoleni bo znaleźli coś dla siebie, zrealizowali swoje pasje. Są tu najpiękniejsze wydmy świata, endemiczne rośliny i to na dodatek jedne z najstarszych na świecie. Niezwykłe plemiona Himba i Buszmeni. W Etosha National Park nie musisz szukać zwierząt ty jesteś nimi otoczony i nie musisz mieć wielkiego teleobiektywu by zrobić piękne zdjęcia. Tu też jest legendarne Wybrzeże Szkieletów.Namibia nas oczarowała. Na pewno tu wrócimy. Na razie powstała pierwsza podróżnicza książka o Namibii w Polsce dla Wyd. National Geographic:“NAMIBIA 9000 km afrykańskiej przygody”, która dla każdego wybierającego się tu będzie skarbnicą wiedzy o tym kraju.
Tu możesz być odkrywcą Afryki!
Zwiedzanie Namibii może przypominać wędrówki pierwszych odkrywców.Zaskoczą cię przestrzeń, cisza i brak ludzi. Ten nie taki mały kraj zamieszkuje raptem tyle osób ile w aglomeracji warszawskiej. Poruszamy się  samochodami terenowymi po szutrowych drogach. Krajobrazy są bardzo urozmaicone i to nie tylko tam gdzie są słynne wydmy – zapierają dech!Tu nie można się nudzić! Każdy dzień przynosi coś nowego.Co ważne Namibia to kraj spokojny i bezpieczny. Może dlatego, że jak na afrykańskie warunki to kraj bogaty. Nie ma problemu z jedzeniem, zaopatrzeniem… Dzieci są zachwycone bo czy może być coś ciekawszego na wakacjach niż spanie w namiocie na dachu samochodu, codzienne grillowanie i zabawa w najpiękniejszej piaskownicy świata…I jeszcze raz warto podkreślić, że Namibia jest niesamowicie różnorodna.Tu nie znudzisz się jazdą przez cztery dni po sawannie.Już trzy tygodnie pozwalają na zobaczenie najciekawszych miejsc!
Bocian Safaris
Biuro podróży Jurka Mazgaja, który mieszka w Namibii w Walvis Bay.Kiedyś pływał “na rybakach” gdzie poznał piękną panią inspektor Helmi. Miłość i decyzja o przeprowadzce do Namibii – dość “prosta” bo przecież Walvis Bay to ten sam południk co Wolin, z którego pochodzi.Pływa do dziś ale… na diamentowcu u ujścia rzeki Oranje.A jak nie pływa to jeździ na wyprawy z klientami Bocian Safaris. Mamy więc romantyczną historię i pełen profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem oraz… język polski co pozwala na łatwy kontakt i organizację imprez dla podróżników z Polski!!!

Zapraszamy na prowadzony przez nas portal o Namibii!

Nasza NOWA książka o Namibii: NAMIBIA. Przez pustynię i busz – więcej o niej na  portalu TravelNamibia.pl.
Jeżeli chcesz ją kupić to zapraszamy do naszego sklepu: Namib.pl!

Namib.pl


Polecamy blogi naszych namibijskich wypraw:

 

 

Share