Miejsca PLPOLSKA

Park Linowy w Krynicy Zdroju

Tu się wspinać każdy może…

Jak się ma dzieci przedszkolaki to park linowy jawi się jako rozrywka niedostępna dla ich wieku i wzrostu. W wielu przypadkach to prawda, ale w Krynicy Park Linowy ma świetną trasę właśnie dla najmłodszych.

Cały park to cztery trasy z tego dwie są dla dzieci. NISKA – bez ograniczeń wiekowych i wzrostowych to 11 przeszkód bardzo urozmaiconych. Kolejny stopień trudności to trasa ŚREDNIA. Tu trzeba mieć 110 cm wzrostu bo na starsze dzieci czeka 15 bardzo pomysłowych przeszkód – no bo kto może się spodziewać, że nagle trzeba przejechać kilka metrów nad ziemią na….deskorolce!

Cała zabawa jest super bezpieczna. Wejście na trasę zaczyna się dopiero po szkoleniu z obsługi sprzętu i zasad bezpieczeństwa. Przejście się nie nudzi ponieważ każda z przeszkód jest inna i wymaga zastosowania do przejścia innej techniki. Michałkowi i Stasiowi pomagała przesympatyczna Ciocia Ola, dzięki której pomocy chłopcy przeszli całą trasę niską. Warto podkreślić, że była ich to pierwsza wizyta w parku linowym, a już się pytają kiedy wrócimy tak im się podobało…

Co ważniejsze Park jest otwarty przez cały rok!!! Jak jesteście po sezonie to nie dajcie się zwieść pozorom, że nikogo nie ma. Po zadzwonieniu w 10 minut dojeżdża obsługa i można zacząć zabawę!

PS. Jeżeli chłopiec na plakatach Parku Linowego wydaje Wam się znajomy to macie rację. Michał został twarzą Parku Linowego w Krynicy… 🙂

Ekipa Małego Podróżnika poleca!!!

Oto co nas czeka…

Ubieramy sprzęt – jaka duma na twarzy Michałka.
Piękne karabinki na lonży.
Staś również gotowy więc czas na…


…szkolenie BHP.

Zaczynamy przejście!
Z czego się cieszą?


Tata-fotograf pierwszy przechodzi trasą aby mieć ujęcia z poziomu wspinaczki.


Przeszedł!Idziemy dalej.


Ciocia Ola pomaga w trudniejszym miejscu.


Alllleeee…. jazda!.A za chwilę…


…kolejne wyzwanie – trawers po ściance…

Platforma i za chwilę kolejna przeszkoda…


…tyrolka!
Tym razem…


…spacer po palach.


Staś się koncentruje…


W sieci od zewnątrz…


…i od wewnątrz.


KONIEC!


Staś już po przejściu kibicuje Michałkowi.

Park Linowy w Krynicy
Krynicki Park Linowy położony jest w lesie u podnóży Jaworzyny Krynickiej, przy drodze w kierunku dolnych stacji wyciągów narciarskich nr. II i IV (droga na Izwór). Obok parku przebiega główny, czerwony szlak, prowadzący na Jaworzynę.Park jest czynny przez cały rok, także i zimą. W przypadku złych warunków pogodowych (np. obfite opady deszczu) – park ze względów bezpieczeństwa nieczynny.

krynica_pl

Park Linowy w Krynicy

I to by było na tyle…
SPRÓBUJCIE SAMI KONIECZNIE!
(c) Portal Małego Podróżnika
Share