DZIEJE SIĘ!

TARGI LATO 2016 – ściągawka targowa…

Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2016 to duża impreza więc polecamy Waszej uwadze krótką ściągawkę co też ciekawego warto na tej imprezie według nas można zobaczyć.

Zacznimy więc od… nas – stoisko B33.

Spotkacie nas na Targach w piątek i w sobotę. Sobota jest dla nas bardzo ważna ponieważ będziemy mieć premierę naszego pokazu multimedialnego CHORWACJA – Czego nie widział Marco Polo?


Pokaz będzie o 13:30 w sobotę w sali konferencyjnej „C” na I piętrze! Co będzie u nas na stoisku? My, nasze najnowsze książki, kreatywne przewodniki/pamiętniki czyli PODRÓŻOWNIKI. Będziemy mieć materiały o ciekawych ubezpieczeniach dla turystów czyli Twojej Karcie Podróże, będziemy bawić się Story Cubes oraz przygotowywać mini książeczki z wymyślonymi opowieściami. Oczywiście będą też inne atrakcje ale dość lansowania się i zobaczmy co zwróciło naszą uwagę.

CHORWACJA – stoisko B22

Ponieważ mamy premierę pokazu o Chorwacji to zacznijmy od polecenia narodowego stoiska tego kraju. Jak zawsze będzie można dostać przepiękne foldery pomagające w podróży do tego z roku na rok coraz bardziej popularnego kraju wakacyjnych wojaży.

Mazowsze – region partnerski 2016 – stoisko B61

Nowoczesna klasyka czyli Chopin pojawi się na setkach selfie i może sobie będziecie nucić jakieś szopenowskie bity w zupełnie nie oczekiwanym wykonaniu i interpretacji. No i 3D Warszawa, 3D Syrenka Warszawska,… i witrualny spacer po Mazowszu z przewodnikiem.

Spotkania z podróżnikami i blogerami

Japonia, Peru, Autralia, sposoby na tańsze podróżowanie,… Nie ma jak to osobisty przekaz tych co częściej niż standardowo są w podróży, a wiedzą z tych podróży mają ochotę się podzielić. Kto to będzie zobacz na specjalnie przygotowanej przez Targi stronie. http://www.targilato.pl/pl/dla-zwiedzajcych/spotkania-z-podronikami-i-blogerami-podroniczymi.html

Kulinarne pyszności

Jeżeli ktoś myśli, że na Targach będzie głodny to jest w wielkim błędzie! Wielki sektor poświęcony jest wystawcom, którzy pysznie karmią. Są to produkty w Warszawie trudne do dostania,… regionalne, tradycyjne,… wędliny, konfitury, piwo z mini browarów, żywność ekologiczna, sery, pieczywo i wiele innych wzbogaconych warsztatami kulinarnymi i pokazami. Tak naprawdę to impreza odbywająca się równolegle czyli Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia – genialny pomysł MT Targi – dziękujemy!

Atrakcje dla rodziny

Trudno byśmy nie zwrócili uwagi na atrakcje rodzinne i mamy tu sporo sportu. Od piłki nożnej prowadzonej przez Akademia Sportu przez skimboarding czyli jak na desce można pływać w ogródku 🙂 po Rollschool – jazda na rolkach i wrotkach, czyli jak znalazł przed latem.

LATO2016_750x200_01

Tarnowskie Centrum Informacji – stoisko B65

Najbardziej węgierskie miasto w Polsce. Jedna z najlepszych od lat informacji turystycznych – odwiedźcie jak będziecie w Tarnowie na Rynku. Ale teraz możecie odwiedzić w Warszawie!

Beskidzka 5 – stoisko B43

Czy wiecie, że Beskidzka Piątka została wyróżniona jako jedna z Najlepszych Europejskich Destynacji Turystycznych w Konkursie EDEN?! Są na Targach!

Śląska Organizacja Turystyczna – B43

Na Śląsku tyle się teraz dzieje, że nie wiadomo od czego zacząć… Każdy znajdzie tam coś dla siebie chociaż oczywiście najważniejsze są Szlak Zabytków Techniki oraz Śląskie Smaki – laureat Konkursu EDEN na Najlepsze Destynacje Turystyczne w Europie!

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna – stoisko B64

Podkarpacie niezwykle dynamicznie poszerza swoją ofertę turystyczną. Zobaczcie fragment Szlaku Ogrodów i Domów Historycznych! Pałace, zamki, dwory i inne atrakcje na tym szlaku to cel dłuższego wyjazdu, a nie zatrzymania się po drodze…

WIĘCEJ?

Oczywiście – już w piątek po pierwszym dniu targowym!


(c) Portal Małego Podróżnika

 

Share