PORADYEkwipunek

Sandały KAMIK – nowe modele na rok 2016!

 

Pamiętam (tata Krzyś – przyp. red.), że jako dziecko miałem kilka razy popsute wakacje przez pokaleczone stopy, obtarcia czy klasyczne kopnięcie palcami w coś twardego.

Dlatego jako tata dla Michała i Stasia zawsze szukałem sandałów typu outdoor takich jak dla dorosłych. Osłona palców, solidna podeszwa chroniąca przed poślizgami i odłamkami szkła w połączeniu z lekkością i łatwością ubierania przez dziecko – to było marzenie moje jako ojca.  Znając pasję do kopania piłki zwracałem uwagę też na to, czy w sandałach da się rozegrać mecz (da się), a jako fotograf, patrzę czy sandały są po prostu ładne. Wygląda na to, że w roku 2016 te wymagania spełniła znana firma z Kanady KAMIK wypuszczając na rynek bardzo udane sandały w dwóch seriach. Nasi chłopcy już z tej numeracji wyrośli ale młodszym podróżnikom polecam!logo_kamik

CRAB to sandały cięższe dla starszych maluchów – typowy outdoor. Wytrzymają wspinaczkę na skały, drzewa, drifty i kopanie piłki.

Sandały KAMIK - CRAB
Sandały KAMIK – CRAB

Seria SEATURTLE jest bardziej delikatna, ale nie kosztem ochrony stopy. Tu wszystko pozostaje jak być powinno tylko mają mniej rozbudowaną górę.

Sandały KAMIK - SEATURTLE
Sandały KAMIK – SEATURTLE

Każda z serii ma po pięć modeli różniących się kolorystycznie.

Sandały KAMIK - warianty kolorystyczne
Sandały KAMIK – warianty kolorystyczne

Waga ok. 250 gramów. Modele z obu serii będzie można kupić w sieci SMYK, a dystrybutorem jest firma RAVEN.


(c) Portal Małego Podróżnika

Share