Twoja Karta PODRÓŻE – roczne ubezpieczenie!

 

My wybraliśmy całoroczne ubezpieczenie: Twoją Kartę PODRÓŻE z firmy APRIL i chcemy Wam ją polecić!
(Uwaga! Nowe ubezpieczenie: Twoja Karta Podróże BUSINESS – czytaj dalej….)

Po peregrynacjach po różnych ubezpieczycielach, kupowaniu “jednorazówek” i nasłuchaniu się jakie problemy mieli inni podróżnicy wybraliśmy ubezpieczenie całoroczne w formie karty i przez cały rok mamy z ubezpieczaniem się święty spokój. Możemy spokojnie planować lub podejmować decyzje o niespodziewanym wyskoku na Bornholm z dnia na dzień, a ubezpieczeni jesteśmy cały czas. Za wszystko podobno można zapłacić ale święty spokój jest bezcenny! Kartę czyli jednocześnie całoroczną polisę kupiliśmy w firmie APRIL Polska.

Podstawową kartą w ofercie APRIL Polska jest Twoja Karta Podróże. Oprócz ochrony dla podróżujących w celach typowo turystycznych, zapewnia ochronę ubezpieczeniową w związku z wykonywaniem pracy fizycznej, umysłowej czy wyjazdami o charakterze naukowym – studia, staże, praktyki.

April_CLASSIC_400px

Nie zapomniano o turystach lubiących aktywnie spędzać czas, uprawiających sporty nie tylko amatorsko, ale też te ekstremalne czy wysokiego ryzyka (np. przy wariancie SPORT jest wliczony koszt komory dekompresyjnej czego normalnie nie ma i trzeba było wykupić ubezpieczenie nurkowe DAN). Charakter i czas wyjazdu zagranicznego nie jest istotny. Do wyboru są trzy warianty ubezpieczenia – CLASSIC (29-60 lat), STUDENT (1-28 lat – doskonałe dla dzieci!) i SPORT (1-60 lat).

Roczne ubezpieczenie Twoja Karta Podróże obowiązuje prawie na całym świecie, w tym we wszystkich krajach Unii Europejskiej i zapewnia bezgotówkową pełną ochronę ubezpieczeniową we wszystkich placówkach medycznych zarówno publicznych, jak i prywatnych oraz pokrywa koszty transportu do kraju do wysokości sumy ubezpieczenia.

Potwierdzeniem zawarcia umowy ubezpieczenia jest certyfikat (polisa), a dodatkowo spersonalizowana plastikowa karta, na której widnieje kontakt do całodobowego Centrum Pomocy. Taką kartę zawsze mamy przy sobie, gdyż z łatwością schowamy ją w portfelu, chociażby obok kart płatniczych. W przypadku, gdy zajdzie potrzeba wystarczy wybrać wskazany numer, aby uzyskać natychmiastowe, profesjonalne wsparcie. Papierowej polisy nie musimy wozić ze sobą.

Koszt Twojej Karty Podróże Classic w roku 2016 wynosi 249 zł. Drogo?! NIE – TANIO! Sensowne ubezpieczenie jednego wyjazdu to często koszt ok. 200 zł, czyli wyjeżdżamy dwa razy w roku + jeździmy po EU i już mamy dużą oszczędność pieniędzy, o świętym spokoju tradycyjnie nie wspomnę.

Karty dla osób uprawiających sport (narty, nurkowanie, turystyka wysokogórska,…) są w cenie 349 zł (oczywiście koniecznie trzeba sprawdzić czy dana sportowa aktywność jest w karcie – polecamy infolinię lub agenta). Karta ta to ubezpieczenie kosztów leczenia do wysokości KL 260 000 PLN (NNW 15 000 PLN, OC 100 000 PLN) oraz wiele dodatkowych świadczeń, jak koszty ratownictwa i poszukiwań przez wyspecjalizowane służby ratownicze, itp… Karta jest dla każdego w wieku od 1 do 60 lat!

Kup Twoją Kartę Podróże klikając z naszej strony – wspomożesz nasz portal – dziękujemy!

 


NOWE UBEZPIECZENIE! Twoja Karta Podróże BUSINESS!

Niezwykłe ubezpieczenie bo jest na cały rok i obejmuje WSZYSTKIE kraje świata, amatorskie sporty i ratownictwo górskie! Dla każdego między 1 a 75 rokiem życia!

 • Ubezpieczenie dla wszystkich wieku 1 – 75 lat
 • Ważne przez 365 dni (jednorazowo maksymalny czas pobytu za granicą wynosi 92 dni)
 • Chroni Cię podczas podróży biznesowych, ale także podczas wypoczynku i amatorskiego uprawiania sportów, takich jak m.in. narciarstwo, snowboard, jazda na rowerze, pływanie kajakiem, żaglówką, łodzią wiosłową lub rowerem wodnym, wędrówki górskie, i inne
 • Działa podczas wykonywania każdego rodzaju pracy – umysłowej i fizycznej (w tym również niebezpiecznej pracy fizycznej)
 • Gwarantuje szeroki zakres ochrony i wysokie sumy ubezpieczenia:
  Koszty leczenia (KL) 500 000 PLN, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) 50 000 PLN, Odpowiedzialność Cywilna (OC) 100 000 PLN, Ubezpieczenie bagażu 10 000 PLN

A dodatkowo:

 • Całodobowy dyżur Centrum Pomocy
 • Organizacja wizyt lekarskich, badań, hospitalizacji oraz transportów medycznych
 • Zwrot kosztów zakupionych leków
 • Zwrot kosztów połączeń z Centrum Pomocy
 • Usługi medyczne rozliczane bez angażowania Twoich środków finansowych
 • Organizacja zakwaterowania i transportu osoby towarzyszącej
 • Organizacja transportu i pokrycie kosztów pobytu osób bliskich ubezpieczonemu

Wszystkie zawsze aktualne informacje znajdziesz na:

Więcej informacji na: https://pl.april-international.com/polska

Informacja telefoniczna: +48 (22) 568 98 62

Pamiętajcie, żeby zawsze zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU)!


Przeczytaj więcej o ubezpieczeniach w naszych PORADACH! 


Przykładowe ceny leczenia
Zabiegi ambulatoryjne ok.:

Niemcy: 45 EUR
Bułgaria: 55 EUR
Francja, Hiszpania: 120 EUR
Turcja: 100 EUR
Egipt: 70 USD
Tunezja: 30 TND
Szwajcaria: 100 CHF

Operacja i pobyt w szpitalu ok.:

Włochy: złamanie i 7 dni 3300 EUR
Egipt: zatrucie i dzień w szpitalu 1300 EUR
Bułgaria: złamanie nogi i 3 dni 2800 EUR
Turcja: zatrucie pokarm. i 2 dni 1800 EUR

Inne przykładowe koszty:

– wezwanie helikoptera od 3000 EUR
– hospitalizacja w USA od 40 000 USD (!)

 Warto wiedzieć 

Jeśli chcesz kupić polisę będąc już na wakacjach, to musisz się liczyć z nawet siedmiodniowym okresem karencji!
Karencja ma chronić firmę ubezpieczeniową od klientów próbujących wyłudzić odszkodowanie po zdarzeniu, do którego doszło jeszcze przed zakupem polisy turystycznej.

O ubezpieczeniach napisali (c): Anna i Krzysztof Kobusowie – portal Małego Podróżnika
(Życzymy wam, by ubezpieczenia nie były wam potrzebne w praktyce!)


(c) Mały Podróżnik – www.malypodroznik.pl – wszelkie prawa zastrzeżone


 

 

Share