EkwipunekPORADYTesty sprzętu

ROCKLAND, WOREK WODOSZCZELNY ULTRALIGHT WINDOW

Wstęp

Dla kajakarzy to podstawowe wyposażenie ale czy tylko dla nich? Coś co wodoszczelne może też być ochroną przed pyłem pustyni. Zastosowań całe mnóstwo więc nawet jak nie pasjonujesz się kajakami to przeczytaj i obejrzyj film – bardzo prawdopodobne, że to produkt dla Ciebie!

WORKI WODOSZCZELNE ULTRALIGHT WINDOW MARKI ROCKLAND

Worki są w dwóch pojemnościach – nasz z filmu to większy GREEN o pojemności 30L i wymiarach: 25×67 cm. Mniejszy worek ma kolor czerwony pojemność  20L i wymiary: 23,5×61 cm.

ROCKLAND – WORKI WODOSZCZELNE ULTRALIGHT WINDOW

Worki zamykane na szybkozłączkę taką jak klasyczna klamra do plecaka. Obok klamry jest oko plastikowe do dowiązania linki asekuracyjnej (rozpięcie klamry nie powoduje „ucieczki” linki).
Szwy klejone. Worek mimo przebywania przez kilka godzin na mrozie nie stał się sztywny – szczególnie zwróciłem tu uwagę na okno – świadczy to o bardzo dobrej jakości materiałów. Worki są bardzo lekkie i zasługują w nazwie na ULTRALIGHT (nasza waga wskazuje 169 gramów dla worka 30L) i mają kształt cylindra.

Okno w tych workach jest niezwykle użyteczne i łatwość wyjmowania czegoś z ich głębi bez wyjmowania innych rzeczy bezcenna!

Zobacz film z naszego testu!

Podsumowanie

Gorąco polecamy – znakomity produkt! Więcej i gdzie kupić na: http://rockland.com.pl

Gdzie kupić? 

Znajdź sklep na ROCKLAND.COM.PL

Polecamy również

Testujemy rodzinny zestaw naczyń do kuchenki turystycznej GSI Outdoors „Bugaboo Camper”.

Test w Beskidzie Niskim (YouTube)
GSI_Bugaboo

Testował: Krzysztof Kobus TravelPhoto.pl


(c) Mały Podróżnik – www.malypodroznik.pl – wszelkie prawa zastrzeżone


Share