DZIEJE SIĘ!

Targi LATO i REGIONALIA 2017

Dziś pierwszy dzień (branżowy) Targów Turystyki i Wypoczynku LATO 2017 od jutra targi otwierają się dla szerokiej publiczności. W drugiej hali są Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia. Czyli tradycyjnie jest dwa w jednym. Można zapoznać się z ofertą wypoczynku wakacyjnego i jednocześnie wrócić do domu ze znakomitymi produktami spożywczymi!

Otwarcie Targów LATO 2017

Targi Regionalia gromadzą wyróżniających się producentów pyszności. Możemy kupić takie smakołyki jak ser koryciński, wędliny czy piwa z lokalnych browarów jak np. Browar Witnica. Nas szczególnie ucieszyła obecność Tatarskiej Jurty, która na miejscu przygotowuje m.in. słynny pierekaczewnik! Stoisko ich możecie znaleźć na ekspozycji Ministerstwa Rolnictwa.

Targi REGIONALIA 2017

Targi LATO są w tym roku skromne ale i tu znajdziecie kilka znakomitych stoisk z prezentacją miejsc znanych ale i kilka nowości. Z krajowych zwraca uwagę stoisko Świętokrzyskiego, Mazowsza i Śląska jeżeli chodzi o regiony. Bardzo ładnie prezentuje się Opatów, Giżycko z Twierdzą Boyen. Biura podróży reprezentuje Logos-Travel Marka Śliwki z jak zwykle ładnym, egzotycznym stoiskiem.

Targi LATO 2017

Skromna jest reprezentacja zagraniczna ale wyróżniają się akurat dwa kraje, które lubimy: Chorwacja ze znakomitymi wydawnictwami (mistrzostwo świata!) oraz Kuba.

Targi LATO 2017

Targi odbywają się w dniach 21-23 kwietnia 2017 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, ul. Marsa 56c, Warszawa.


(c) Portal Małego Podróżnika

Share