EkwipunekPORADYTesty sprzętu

GSI Outdoors – pojemnik GLACIER STAINLESS CRAFT GROWLER

Kiedy podróżujemy rodzinnie samochodem po ciepłych krajach jest oczywiście problem chłodnego picia. Można się zatrzymywać na stacjach benzynowych ale tracimy czas i przepłacamy. 

Kiedy idziemy na kilka godzin na plażę to również by się przydała większa ilość chłodnego picia. No, a zimą nie było by fajnie mieć gorącą zupę i nie tracić czasu na gotowanie na mrozie…  Na te wszystkie problemy rozwiązaniem może być:

GSI Outdoors
GLACIER STAINLESS 64 fl oz. CRAFT GROWLER

numer katalogowy 63365

To pojemnik na żywność. Jest to oczywiście termos, ale termos kojarzy się z długim, wąskim i raczej do płynów typu herbata więc określenie pojemnik na żywność jest pojemniejsze.

GSI Outdoors
GLACIER STAINLESS 64 fl oz. CRAFT GROWLER

To co rzuca się w oczy to pojemność – prawie dwa litry! Spokojnie wystarczy dla całej rodziny.

Proporcje ma pojemnik znakomite ponieważ nie jest wąski i wysoki (możliwość przewracania się) ani zbyt pękaty jak termosy obiadowe. Jest dzięki temu stabilny i łatwo go spakować.

Szeroki wlew pozwala na przelewanie soku z kartonów bez rozchlapywania i dodanie nawet dużych kostek lodu  czy też zimą napełnienie go gorącą zupą.

Korek jest na stałe na plastikowym wysięgniku, więc nie zgubi się i np. nie wpadnie w piasek.  Pod mocowaniem korka wygodny uchwyt na dwa palce.

Wnętrze to stal nierdzewna – nie przyjmuje obcych zapachów, niezniszczalna i łatwa w czyszczeniu. Pierwotnie pojemnik był zaprojektowany do przewożenia zimnego piwa więc nawet napoje gazowane można w nim przechowywać.

Główne zastosowanie:

* samochód
* camping
* plaża
* ciepła zupa zimą

Zobacz więcej na filmie na naszym kanale w YouTube:

POLECAMY!

Gdzie kupić? 

Znajdź sklep na: http://outdoor.ravenco.eu/

Polecamy również

GSI Outdoors, Bugaboo Camper – naczynia turystyczne – nasz test!

 

Testowała: Anna Kobus TravelPhoto.pl, jej wrażenia opisał Krzysztof Kobus dla Portalu Małego Podróżnika

POLECAMY!


(c) Mały Podróżnik – www.malypodroznik.pl – wszelkie prawa zastrzeżone


Share