POLSKADZIEJE SIĘ!Miejsca PL

Park Trampolin HANGAR 646

Wspaniale dożyć do czasów kiedy nasze dzieci mogą bawić się w takich miejscach jak HANGAR 646.

Park trampolin to wydawałoby się, że to tylko hopsalnia…. co tu jest ciekawego i  jak się można bawić razem w większym zespole?

Kiedy okazało się, że niedaleko nas (Warszawa – Mokotów) jest taki park trampolin postanowiliśmy zrobić tam urodziny Stasia.

HANGAR 646 – urodziny Stasia

W trzy samochody robimy po szkole transfer do Hangaru 646 całej ekipy. W Hangarze są sale na takie okazje. W salach poza stołem biesiadnym i siedzeniami dla rodziców są również przebieralnia i dodatkowe aktywności jak w nazwie sali – w naszej był stół do pingponga.  Sala bardzo duża więc spokojnie nawet 16-20 osób się  mieści.

HANGAR 646 – urodziny Stasia

Ponieważ jest to wizyta grupowa dostaniemy naszego własnego trenera. Trafiliśmy na Sebastiana, który od pierwszych chwil złapał świetny kontakt z dziesiątką chłopaków.

Zaczyna się zabawa od… skarpetek! Wszyscy muszą być w skarpetkach przeciwpoślizgowych. Później filmik pokazujący technikę skakania i czego absolutnie nie robimy i czas na rozgrzewką. Rozgrzewka ma nie tylko rozgrzać, ale też odpowiednie mięśnie przygotować do skakania i odbijania się w najróżniejszych stylach. Tu też nauka jak w tym skakaniu się zatrzymać.

HANGAR 646 – urodziny Stasia – rozgrzewka

Kiedy jesteśmy gotowi do zabawy następuje podział na dwie grupy i trener zarządza kolejne zabawy. Wszyscy błyskawicznie opanowali poruszanie się po trampolinach, skoki z wieży na ogromną poduchę czy też grę w zbijaka. Kiedy już naprawdę wszyscy opanowali skakanie tak dobrze, że trener aż momentami nie wierzył, że są tu pierwszy raz nadszedł czas na parkur. Jest wiele kostek, z których można budować trasę  do biegania i skakania z przeszkodami.

HANGAR 646 – urodziny Stasia

Dwugodzinny pobyt minął błyskawicznie chociaż czas skakania stanowił jego połowę to jest to długość czasu optymalna by się nie zamęczyć. Oczywiście indywidualne pobyty to już zupełnie inna sprawa, ale dla takiej okazyjnie zebranej grupy jest super. Są też dodatki na których można skakać – rower, snowboardy, można zagrać w badmintona lub w koszykówkę.

Hangar 646 ma spory barek tak więc nie trzeba się martwić o picie i przekąski. Oczywiście jeżeli na imprezę chcecie przywieźć tort i swoje przekąski dodatkowo to nie ma problemu.

Portal Małego Podróżnika POLECA BARDZO! Zobaczcie filmową relację!

 

Park Trampolin HAGAR 646

Warszawa – Mokotów
ul. Domaniewska 37A

http://www.hangar646.pl


(c) Portal Małego Podróżnika

Share