DZIEJE SIĘ!

Kumple z dżungli

Właśnie wróciliśmy z przedpremierowego pokazu kreskówki Kumple z dżungli„. Bardzo sympatyczny film na którym i dorośli nie będą się nudzić dzięki sporej dawce humoru.

Film można by tak powiedzieć bardzo na czasie. Otóż mamy ZŁEGO, który chce zniszczyć dżunglę (u nas to się puszcza taki las nazywa) no i ekipę zwierząt, które muszą las obronić. Same jednak nie dadzą rady więc trzeba zewrzeć siły z… tego się dowiecie na filmie.

Kumple z dżungli

Kim są Kumple z dżungli? 

MAURYCY to pingwin jak z Pingwinów z Madagaskaru, mistrz karate, odważny do szaleństwa… No i jest…. Pingwinem Tygrysim. No tak… takim staje się pingwin jeżeli został wychowany przez tygrysicę Nataszę. To on przewodzi Kumplom.

Maurycemu towarzyszy JUNIOR, który jest rybką. Byłby pewnie złotą ale jest tygrysią ponieważ został przygarnięty przez tygrysiego pingwina! Proste prawda?

GILBERT jest… wyrakiem. To typ zrzędliwego naukowca. Zobaczycie, że potrafił nawet zbudować…. drona! Potrafi obliczyć w kilka sekund to nad czym komputery NASA biedziły by się w tydzień!

A kim jest BATRYCJA? Może napiszmy inaczej: BATrycja… BAT=nietoperz i Batrycja jest właśnie nietoperzycą i wrażliwą damą, która kocha Gilberta ale on tylko te wynalazki widzi… Stanowią cudowną parę!

AL i BOB to dwie ropuchy. Skoro jedna jest gruba, a druga chuda to pewnie też mają różne temperamenty…. no i mają różne. Uwielbiają gotować chociaż reszcie ekipy zupa z karaczana nie zawsze przypada do gustu.

Na koniec największy i najsilniejszy z paczki ale jednocześnie taki, że tylko przytulić. MIGUEL to goryl, którego idolem jest Maurycy. Kiedy chwilowo go zabrakło podał w wielką rozpacz. Ale jak trzeba walczyć ze złymi to ma jedno hasło: Bum, BUm, BUM, ŁUP!

Kto jest złym?

IGOR! To on z podłym krabem i najemnymi pawianami chce zniszczyć puszczę tj. dżunglę. To zemsta za dawne porażki z tygrysicą Nataszą. Jest zły do szpiku kości, ale też i genialnym wynalazcą… niestety głównie broni.

Wartka akcja i jej zwroty przyprawiające najmłodszą publiczność i szybsze bicie serca to kolejny atut filmu.

Kumple z dżungli

Dane taktyczno-techniczne:

Reżyseria: David Alaux

Obsada wersji polskiej: Jarosław Domin, Elżbieta Golińska, Krzysztof Grębski,  Tomasz Krajewski, Jacek Król, Cezary Kwieciński, Katarzyna Łaska, Maciej Maciejewski, Zbigniew Suszyński, Janusz Wituch

Rok produkcji: 2017

Czas trwania: 97 min.

Dla: dzieci w wieku od 3+ do 99+

PREMIERA: 1 grudnia 2017

PORTAL MAŁEGO PODRÓŻNIKA POLECA!


(c) Portal Małego Podróżnika

Share