Nasze publikacje

Audycje radiowe z naszym udziałem

Audycje radiowe

Bardzo lubimy promować ciekawe miejsca w Polsce i na Świecie i różnych rozgłośniach radiowych.
Niżej przykładowe audycje z naszym udziałem.

Stacja Kliknij by
posłuchać
Audycja o…
r1
U Agnieszki Trzeciakiewicz opowiadamy o niezwykle cennym konkursie EDEN którego zadaniem jest wyłonić najlepsze turystyczne destynacje ale takie które sa mało znane i zapewniony jest tam zrównoważony rozwój turystyki.
rTOK
U Ewy Podolskiej w TOK FM opowiadamy o ciekawych miejscach jakie odwiedziliśmy w CHORWACJI podczas naszego wyjazdu w lipcu/sierpniu 2015 roku – Wszystko pod hasłem: Chorwacja inna niż ją znacie…
r24
O niezwykłych miejscach w Polsce, m.in. znanych dzięki konkursowi EDEN, czyli EUROPEAN DESTINATIONS OF EXCELLENCE. Audycja specjalna bo sylwestrowa i nasz debiut w cyfrowym radio DAB+! Takie radio będzie powszechne już w 2020 zobacz na:dabplus.pl
r1
Krzysztof w Jedynce opowiada o literackim szlaku. Czy “malinowy chruśniak” istniał naprawdę? Czy na złotym tronie Nerona można zasiąść w Polsce? Czy najlepszym reportażystą w Polsce był Reymont i czy “do wód” można się udać balonem na ogrzane powietrze?
rTOK
Ania u Ewy Podolskiej w TOK FM opowiada o Algierii. Gościem jest również prof  Bogusław Zagórski – islamista, arabista, dyrektor Instytutu Ibn Chalduna.
r1
Krzysztof w Jedynce opowiada o… bohaterze dnia… DNIA KUBUSIA PUCHATKA! Ale nie tylko on jest bohaterem audycji. Opowiemy również o innych bohaterach bajek i odwiedzimy łódzki Semafor ale i Pacanów i…. i posłuchajcie!
rTOK
Audycja z 2008 roku prowadzona przez kochaną Annę Laszuk, która tak niespodziewanie nas opuściła, ale pozostał jej piękny radiowy głos… Dwie Anie prowadzą dialog o BIRMIE…
r1
“Ślady na piasku”, audycja, w której Agnieszka Trzeciakiewicz z okazji Dnia Marynarki Wojennej wykorzystała wspomnienia…. rodziców Ani! Tata jako kapitan żeglugi wielkiej był uczniem… bohatera audycji, którym jest… Karol Olgierd Borchardt, kapitan, pisarz, wielka postać w historii polskiej żeglugi, a na pewno szkolnictwa morskiego w okresie po II wojnie.
r1
Tym razem opowiadamy o meczetach i Muzułmanach. Sponsorem audycji jest litera “M”: Mekka, Medyna, meczet, minbar, mihrab, mizar, minaret,…
r3
Ania z Henrykiem Sytnerem spotyka się w Borysewie… Gdzie to jest? Co tam jest? Posłuchaj….
rTOK
O tym co łączy i dzieli Polaków i Czechów. Tak naprawdę to Hania Zielińska Ivana Bilkowa i Ania opowiadają jak jest w Czechach, dlaczego warto często odwiedzać naszych sąsiadów…
rTOK
Weekendowy poranek w TOK FM – opowiadamy z Anią o Tunezji, ale nie tej północnej znanej wszystkim, ale saharyjskiej i południowej. Po Tunezji pozostajemy w Afryce ale przenosimy się do Etiopii smakować indżerę. Odwiedzamy też Chiny lub raczej Chińczyków obchodzących Nowy Rok!
rTOK
 “Matki Aktywistki” czyli coś o edukacji i działalności rodziców w szkole. Audycję prowadzi Hanna Zielińska, a studio jest Ania oraz Dorota Rudawa. Magazyn “Dorosłe Dzieci” o jasnej stronie szkoły jaką mogą stworzyć rodzice.
rTOK
O Chorwacji na dzień przed wejściem do Unii Europejskiej!
rTOK
Turcja i nie tylko…
r4
Smoki i Smoczki… czyli Birma, Kambodża, Tajlandia,…
rTOK
O Namibii – 9000 km afrykańskiej przygody
rTOK
Weekend w Tok FM z Ewą Podolską o poradniku “Podróżuj z dzieckiem”
rTOK
Światowid – Turcja.
rJO
Karkołomne zadanie – opowiadamy o śladach chrześcijaństwa w Tunezji
rTOK
O podróżowaniu z dziećmi z Cezarym Łasiczką
r1
Krzysztof o fotografowaniu w podróży
r1
O Chorwacji, a dokładnie o wyspach w Lato z Radiem…
r1
O ciekawych muzeach
r4
Podróżujący rodzice. Wywiady z innymi oraz nami.
rTOK
O Polsce Pełnej Przygód
r3
Ania opowiada u Henryka Sytnera o naddunajskim szlaku rowerowym w Chorwacji
r3
Ania opowiada u Henryka Sytnera o pływaniu kajakami na Międzyodrzu
r3
Ania opowiada u Henryka Sytnera o Przemyślu
W Radio PLUS opowiadamy gdzie warto pojechać i co zobaczyć podczas ferii zimowych
W Radio PIN Ania o pomysłach na zimę z dzieckiem
W Radio Dla Ciebie Ania opowiada o podróżowaniu wakacyjnym z dziećmi!
Staś idzie w nasze ślady i razem z Maćkiem są w programie Polskiego Radia Dzieciom: Podwieczorek z Filipem i Leopoldem
r3
Ania u Henryka Sytnera opowiada o Żuławach na Dwóch Kółkach i nie tylko
rTOK
W Tok FM z Ewą Podolską o EDEN czyli o konkursie EUROPEAN DESTINATIONS OF EXCELLENCE (Najlepsze Europejskie Destynacje Turystyczne).
rTOK
Tym razem temat wokół turystyczny by było gdzie wracać z podróży do coraz ładniejszego otoczenia czyli o Budżecie Partycypacyjnym!
 
 

Pierwszy raz (ale nie ostatni) w Radio 357!
W Radio ZET u Marzeny Chełminiak

rad1

 

Radiowa Jedynka z Romanem Czejarkiem

 

 

rad2

rad3

rad4


(c) Portal Małego Podróżnika

 

Share