Wyprawy

PÓŁNOCNE WŁOCHY – dzień 1 i 2 (Lądek Zdr.)

MP_WLOCHY_PN_baner250PÓŁNOCNE WŁOCHY
dzień 1 i 2

DZIEŃ 1 i 2 – LĄDEK ZDRÓJ – 23-24 IX 2011
Z Warszawy wyjechaliśmy o dzień później. Mieliśmy najpierw zanocować u przyjaciół we Wrocławiu ale targi turystyczne i pakowanie lub brak spakowania samochodu spowodował, że zmieniamy plany. Pakujemy się w czwartek i wyjeżdżamy w piątek rano. Drogi rozkopane więc jazda zajmuje nam ze trzy godziny więcej niż powina ale i tak trafiliśmy całkiem nieźle. Inni stali po 2-3 godziny w korkach bez możliwości ruszenia się i ucieczki. No ale już te drogi nam wyremontują….

Dojeżdżamy na godzinkę przed pokazem. Zakwaterowanie i już jesteśmy na sali. Najpierw pokazaliśmy Namibiię, a wieczorem intensywny dzień zakończyliśmy warsztatami o podróżowaniu z dziećmi. Cały panel Króliczkowo Podróżniczkowy jest naprawdę imponujący! Atmosfera naprawdę super. Chyba nigdy w Lądku się tyle nie dzieje co podczas Przeglądu Filmów Górskich.

W sobotę mamy labę. Nie mamy żadnego pokazy ale za to wreszcie jest czas na życie towarzyskie. Mnóstwo spotkań na które normelnie nie ma czasu. Ja jeszcze fotografuję Lądek, który od naszego ostatniego pobytu wypiękniał. Spotkania towarzyskie przeplatamy pokazami, których jest całe mnóstwo.

Na razie tyle – jutro wieczorem pewnie będziemy więć więcej relacji…

 
Rynek w Lądku Zdroju

Julia Witczuk opowiada dzieciom o świstakach i nie tylko.
Ekipa rowerowa, w tle Zdrój Wojciech.


Zmiana pieluchy podczas pokazu króliczkowego to rzecz normalnna.

 

Długo w nocy stuka w klawisze: Krzysztof; poprawia: Ania;
inspirują jak zwykle niezawodni Michaś i Staś.

 

 


(c) Portal Małego Podróżnika

Share