BibliotekaPORADY

Biblioteka – A. K. Kobusowie seria: Mali Podróżnicy w Wielkim Świecie

pocket6

 

 

 Anna i Krzysztof Kobusowie

seria: Mali Podróżnicy w Wielkim Świecie

wyd. National Geographic Polska

 

Ze stron National Geographic:

Kiedy parze podróżników rodzi się dziecko mogą zrobić tylko jedno – zabrać je ze sobą w drogę! A potem odkryć, że wyprawy z maluchem całkowicie zmieniają spojrzenie na świat. Na Bali trzyletni Staś zaczął nurkować, a na wyspach Gili czteroletni Michaś uczył się praktycznej ochrony środowiska, wypuszczając żółwie na wolność.

W Chorwacji przekonaliśmy się, że w mieście przejście 400 metrów z przedszkolakami jest wyzwaniem, ale nad wodą potrafią maszerować nawet siedem godzin. Holendrzy zdradzili nam tajemnice mowy wiatraków, zaś w Szwecji dowiedzieliśmy się, do czego pięciolatek potrzebuje własnego noża.

pocket1

W Tunezji odkryliśmy po co na drzwiach wiszą cztery kołatki, dlaczego na pustyni najbardziej niebezpieczny jest deszcz oraz jak oszukać dżiny. Zaś Polska nauczyła nas, że każda podróż z dzieckiem jest inna, zaś by była udana warto zabrać ze sobą poczucie humoru, tolerancję oraz dużo miłości i oczywiście dobrą mapę!

pocket2

MALI PODRÓŻNICY W WIELKIM ŚWIECIE to seria książek pokazujących różnorodne kraje poprzez podróże z dziećmi, napisana przez rodziców

(a przy okazji znanych dziennikarzy i fotografów) Annę i Krzysztofa Kobusów, na co dzień prowadzących portal www.malypodroznik.pl

Od siebie dodamy, że książki mimo formatu „pocket” są bogato ilustrowane i pięknie opracowane graficznie przez Natalię Baranowską.

Więcej o tych książkach w naszym portfolio na TravelPhoto.pl.


(c) Portal Małego Podróżnika

Share