DZIEJE SIĘ!

Targi turystyczne TT Warsaw: 25-26 XI 2016

Wczoraj byliśmy na dniu branżowym by zobaczyć co ciekawego można znaleźć na największych w Polsce targach turystycznych TT Warsaw. Od dziś wstęp dla wszystkich!

Co ciekawego?

Sporo narodowych stoisk poczynając od kraju partnerskiego jakim w 2016 roku jest RUMUNIA! Piękne stoiska z licznymi prezentacjami mają m.in. Maroko, Indie, Turcja i Tunezja.

targi2016_1

Warto wziąć udział w licznych konkursach ponieważ są do wygrania m.in.: wycieczka do Tunezji, Transylwanii i LEGOLANDU

targi2016_3

Targi to też okazja do licznych spotkań, pokazów i opowieści podróżniczych.

targi2016_4

Oprócz stoisk poszczególnych krajów znajdziecie również sporo wystawców z Polski. Polecamy stoisko Podkarpacia. Pięknie się prezentuje WROCŁAW, no ale jak się ma ZOO, Hydropolis i Humanitarium to nic dziwnego, że stoisko jest imponujące. Polecamy Wydawnictwo Bezdroża z książką E.A.Lisowskich „Południki Szczęścia” i stoisko Mazowsza, gdzie m.in. mieszkańcy Warszawy mogą dowiedzieć się o Szlaku kulinarnym „Mazowiecka Micha Szlachecka” – wyróżnionym w konkursie EDEN!

targi2016_5

No i byliśmy na ciekawej premierze – otwarcie polskiego przedstawicielstwa VisitSweden – centrum informacji turystycznej i promocji Szwecji w Polsce. Przedstawicielstwo działa od 1 września, ale targi to była premiera działalności publicznej. Regionem Szwecji jaki jest aktualnie najbardziej promowany to Skania.

targi2016_2

Pani Ambasador Szwecji w Polsce Inga Eriksson Fogh, Minister Dawid Lasek odpowiadający w rządzie RP za turystykę, Dyrektor VisitSweden Polska Agnieszka Blandzi i duża grupa dziennikarzy wzięła udział w tym wydarzeniu!

Zapraszamy na TARGI TURYSTYCZNE TT WARSAW!
Zapraszamy na TARGI TURYSTYCZNE TT WARSAW!

 

Krzysztof Kobus – TravelPhoto.pl


(c) TravelPhoto.pl

Share