DZIEJE SIĘ!RóżneRÓŻNOŚCI

KUROZAJĄC i zagadka Chomika Ciemności – PREMIERA!

KUROZAJĄC i zagadka Chomika Ciemności – PREMIERA!

3 sierpnia 2022 o godzinie 19:00 odbyła się premiera na której byłem osobiście i bardzo się cieszę!

Film dla młodych i ciekawych świata KUROZAJĄC i zagadka Chomika Ciemności.

Ale… ale… Zapewniam, że dorośli też będą się świetnie bawić. Nie musicie robić losowania kto pójdzie z dzieckiem do kina – idźcie razem – nie zawiedziecie się!

KUROZAJĄC i zagadka Chomika Ciemności
KUROZAJĄC i zagadka Chomika Ciemności – wielka sala szybko się wypełniła – wszyscy zaproszeni goście dopisali!

Wartka akcja ale…  Film jest mądrym filmem bo opowiada historię kogoś kto nie jest zwyczajny, jest po prostu inny. Odstaje wyglądem więc naraża się na wieczne zaczepki i głupie uwagi. To rodzi kompleksy, chęć udowodnienia z jednej strony, że „Jestem taki jak Wy”, a drugiej strony chęć maskowania się, bo jak nie widzą, to nie robią sobie drwin.

No ale ta chęć maskowania to nigdy nie jest dobry pomysł, zawsze lepiej być sobą i pokazać, że pomimo iż jestem inny to nie znaczy, że gorszy, a może nawet mogę być lepszy. Zrobić to czego nikt nie potrafi.  To prowadzi do odzyskania wewnętrznej radości i pewności siebie…

KUROZAJĄC i zagadka Chomika Ciemności
KUROZAJĄC i zagadka Chomika Ciemności – są aktorzy użyczający głosu bohaterom.

Film jest porównywany do Przygód Indiany Jonesa dla młodych widzów. To prawda! Akcja wartka i bardzo podobna, ogląda się z napięciem co zdarzy się za chwilę. Wiele zwrotów akcji, a na koniec….

Nie no… nie napiszę jak się kończy film bo dystrybutor Monolith Films ani ich platforma streamingowa Cineman.pl nigdy mnie więcej na premierę nie zaproszą!

KUROZAJĄC i zagadka Chomika Ciemności
KUROZAJĄC i zagadka Chomika Ciemności – kilka kadrów… Zobaczcie trailer!

Nikodem Rozbicki, Patryk Cebulski, Jędrzej Taranek i Robert Jarociński czyli aktorzy podkładający głos bohaterom byli na premierze i swoje głosy publiczności na żywo pokazali. Była to jedna z niewielu ostatnio tak z rozmachem organizowanych premier kinowych. Złote Tarasy, największa sala Multikina, wielu partnerów… Gratulacje dla organizatorów! Film w najlepszych kinach pojawi się 12 sierpnia!

No i na koniec otaguję film: MĄDRY, WZRUSZAJĄCY, EMOCJONUJĄCY, WARTKI,…. Prawdziwe mądre kino akcji w młodym wydaniu!

Polecam!

Krzysztof Kobus

Trailer:


Planeta Kobusów – www.planetakobusow.pl

Share