Sandały TEVA Winsted czyli kobieco w outdoorze

Sandały TEVA Winsted (woman) to nowy model zbudowany na bazie bardzo dobrych sandałów Hurricane. Stopy w nich wyglądają tak jak każda kobieta by chciała – pięknie – po prostu sexy. Delikatny wygląd sandałów może mylić, ale są to sandały na wędrówki. Wystarczy popatrzeć na podeszwę i nie ma co do tego wątpliwości.

Sporo niezłych technologii zawarto w tym produkcie. Poliestrowe paski są bardzo mocne choć delikatne. Dodatkowo dodano osłonę pięty lub raczej ścięgna Achillesa.
Regulacja bardzo prosta przez długie rzepy. Mimo, że konstrukcja trzymająca stopę jest ażurowa to sandał trzyma się bardzo dobrze stopy i schodzenie po bardziej stromej powierzchni lub podbiegniecie nie jest problemem i nie powoduje uczucia jakbyśmy “gubili buty”.

O zdrowie stóp dba warstwa antybakteryjna. Sandały są wodoodporne więc wędrówka czy to po piaszczystej plaży w Polsce czy po nadmorskich skałach w Chorwacji nie jest problemem. Podeszwy maja znakomity protektor nie pozwalający na pewne chodzenie nawet w trudniejszym terenie. Oczywiście to nie są ciężkie sandały trekowe na skalne wspinaczki, ale przejście po kamieniach, szutrze czy rozpalonym asfalcie nie jest w nich problemem. Konstrukcja podeszwy amortyzuje kroki chroniąc stawy i dając wrażenie niezwykle komfortowego chodzenia. Wielkim atutem jest bardzo mała waga – tylko 400 gramów (para)!

Wygląda na to, że TEVA zrobiła znakomite sandały turystyczne dla kobiet dbających o elegancję ale i bezpieczeństwo swoich stóp. Stopy w nich wyglądają świetnie zarówno podczas wędrówek jak i zwiedzając miasto w upalny dzień. Są po prostu wygodne. W porównaniu do podobnych sandałów sprzed kilku lat to istna przepaść technologiczna i ogromne zwiększenie komfortu noszenia.

Ani wrażenia z pierwszych dni testowania są bardzo pozytywne ale to nie koniec naszego testu. Za chwilę Ania przetestuje je tam gdzie naprawdę będą mogły pokazać swoje zalety… w Namibii!

Tak więc teraz pierwsza część testu i może Was zainspirujemy do kupienia ich jeszcze przed Majówką! W końcu maja będzie druga część testu i film na YouTube!

Model na zdjęciach to wersja kolorystyczna: ANTIGUA DEEP TEAL

Dane techniczne:

– sprawdzony system pasków Universal Strapping System
– poliestrowe taśmy z rzepami Velcro
– nowa, bardzo trwała podeszwa o dobrej trakcji
– szybkoschnące
– amortyzująca podczas chodzenia podeszwa
– podeszwa wyposażona w antybakteryjny środek Microban Zinc
– ochronny panel na tylnym pasku
– waga pary 400 gramów

 

 

Gdzie kupić? 

Znajdź sklep na http://lifestyle.ravenco.eu

Polecamy również

Buty AKU Bellamont FG MID GTX w miejską dżunglę i na trekking w górach – test

Testowała: Anna Kobus TravelPhoto.pl, jej wrażenia opisał Krzysztof Kobus dla Portalu Małego Podróżnika

POLECAMY!


(c) Mały Podróżnik – www.malypodroznik.pl – wszelkie prawa zastrzeżone


Share