DZIEJE SIĘ!POLSKAWędrówki po PL

PODKARPACIE Z WYŻSZEJ PÓŁKI

PODKARPACIE Z WYŻSZEJ PÓŁKI

Krzysztof Kobus – wrzesień 2015

Oferta dla tych, którzy wymagają więcej….

Rośnie grono turystów, którzy zainteresowani są usługami na najwyższym poziomie. Nie najtańsza kwatera agroturystyczna ale obiekt **** w zabytkowym wnętrzu to jest to czego szukają najczęściej nie mając wiele czasu na planowanie, sprawdzanie opinii itd… Podkarpackie z wyższej półki ma pomóc  w planowaniu wyjazdu i dawać gwarancję jakości. 

Jednocześnie to karta lojalnościowa dająca zniżki i różne przywileje posiadaczowi. Można powiedzieć: ale to już było… każdy obiekt może dać kartę rabatową… No ale właśnie zupełnie inaczej jest gdy kartę wydaje jeden obiekt, a jeszcze inaczej gdy karta ta obejmuje wiele obiektów. Nieważne u jakiego partnera wybierzemy nocleg – dostaniemy zniżkę i jednocześnie na nasze konto w systemie trafią punkty za zakupione usługi.

Takie kumulujące się punkty powodują, że z czasem możemy je wykorzystać na np. oferty specjalne u dowolnego partnera systemu. Partnerów jest wielu ich pełną listę znaleźć można na podkarpackakarta.pl, a skrócie można wszystkie obiekty podzielić na kategorie: restauracje, noclegi, rekreacja/SPA, muzea i zabytki, pakiety turystyczne, warsztaty i pokazy, wyroby regionalne. Oczywiście w miarę rozwoju systemu ilość miejsc w Podkarpaciu z wyższej półki będzie wzrastać.

Info

Podkarpackie z wyższej półki to jedyny na Podkarpaciu, obejmujący tak szeroki teren, kompleksowy system promocyjno-lojalnościowo-rabatowy, który stanowi najszybszy, a zarazem najprostszy sposób skorzystania z wyjątkowych atrakcji Podkarpacia. Magnesem jest karta – swoista przepustka do odwiedzenia wielu ciekawych miejsc na specjalnych warunkach.

Podkarpacie z Wyzszej Polki

Ta strona to część relacji z:

Karpacki Szlak Domów i Ogrodów Historycznych łączy zamki, pałace, dwory oferujące zwiedzającym coś więcej niż tylko muzealne wnętrza. Szlak ten to jeden z powodów dla których Podkarpacie przestaje być tylko obszarem tranzytu w Bieszczady ale celem samym w sobie tym bardziej że między obiektami szlaku jest wiele bardzo ciekawych innych atrakcji. Miejsca te wpisują się również w szlak kulinarny, odradza się tradycja winiarska i oczywiście jest to też pomysł na miejsce niebanalnego noclegu!

Na skróty:
• część 1 – Łańcut (Muz. Gorzelnictwa, zamek, miasto) , Przeworsk, Przeworskie Winnice, Zajazd-skansen Pastewnik
• część 2 – Krasiczyn zamek, Dubiecko zamek, Uherce Mineralne (drezyny rowerowe, browar Ursa Maior), Sadyba Bojkowska
• część 3 – Olszanica pałac, Sanok (Muz. Budownictwa Ludowego, Karczma “Jadło Karpackie”), Kopytowa dwór
• część 4 – Kombornia dwór i Salon Win Karpackich, Bóbrka Muz. Przem. Naftowego i Gazownictwa, Haczów kościół
• kontakty i lista odwiedzonych miejsc
• Podkarpacie z wyższej półki – system promocyjno-lojalnościowo-rabatowy

  …:: Dzień poprzedni (4) ::……:: Dzień pierwszy (1) ::…

(c) Portal Małego Podróżnika

Share